Томаш: Трябва да изкупим всички аптеки

Наставникът на Берое бе разочарован от загубата на тима му от Черно море. Специалистът не се оправда със странични фактори, но изтъкна сериозните кадорви проблеми, които са нахлули в отбора в последните дни. Вирус тормози голяма част от футболистите и някои основни играчи не са успели дори да тръгнат за Варна.SPORTAL.BG
“Не успяхме да отбележим положенията си. Доволен съм от начина, по който влязохме, но след това умора и други фактори повлияха. Загубихме доста хора – 5-6 човека бяха аут. Не сме готови и имаме още много работа. Съдията не е виновен за резултата, но има някои дребни детайли. Това обаче не е оправдание. Доста колеги се опитват да влияят по някакъв начин. През вторто полувреме ние диктувахме събитията, но по този начин допускаме грешки. Перниш не може да ходи и е целият вир вода. Има някакъв вирус, който върлува в нашия отбор. Вчера Камбуров и Алкан не можеха да се качат в автобуса. Момчетата се опитаха колкото могат. Ще трябва да изкупим всички аптеки, защото лекарствата свършиха”, обясни Томаш.