Добруджа загуби с 0:4 от Черно море

Добруджа загуби с 0:4 от елитния Черно море в контролна среща, играна вчера на стадион „Тича” във Варна.

Черно море започна силно двубоя и реализира гол още в 8-та минута. Автор на гола стана Георги Илиев.  Превъзходството на домакините продължи, но трудно успяваха да създадат сериозни положения пред вратата на Добруджа. В 47-та минута домакините поведоха с 2:0 след автогол на Ангел Маджиров, който се опита да върне с глава топката към вратаря Ники Радомиров, но го прехвърли за 2:0.

В 56-та минута добруджанци можеха да върнат едно попадение, но вратарят Пламен Колев успя да избие топката в корнер след опасния удар с глава на Филип Флоров. В 79-та минута Атанас Илиев направи резултата класически с точен удар от границата на наказателното поле. В 88-та минута Атанас Илиев вкара втория си гол в срещата и оформи крайното 4:0.