Царско село не успя да победи 9 от Монтана (видео+галерия)

Oтборите на Царско село и Монтана завършиха при резултат 0:0 в мач от втория кръг на efbet Лига. Гостите приключиха двубоя с 9 души, след като първо Стефан Цонков бе изгонен, а малко по-късно главният съдия Петър Костадинов отстрани от игра и Николай Минков.SPORTAL.BG

Първата интересна ситуация се откри пред гостите, като още в 3-ата минута Тони Тасев центрира по земя към Николай Цветков, който завърши с едно докосване, но кълбото премина на сантиметри от целта.

В 11-ата минута Андерсон Кордейро получи добра топка пред наказателното поле, но атакуващият футболист на домакините шутира слабо и право в ръцете на Марин Орлинов.

В 31-ата минута Борис Галчев изпълни добре пряк свободен удар, но стражът на “сините” успя да се справи със ситуацията.

В 62-ата минута бранителят на Монтана Стефан Цонков получи втори жълт картон, след като спря с нарушение нападателя на “царете” Салиф Сисе.

В 68-ата минута Николай Минков стреля от границата на наказателното поле, но топката не намери очертанията на вратата.

В 72-ата минута гостите останаха с 9 души. Николай Минков си изпусна нервите и изрита топката към страничния съдия, след кaто реферът Петър Костадинов не се поколеба да му вдигне директен червен картон.

В 83-ата минута резервата Стефан Христов бе изведен очи в очи със стража на гостите, но атакуващият футболист на “червените” не успя да намери очертанията на вратата. Секунди преди края на двубоя Реян Даскалов опита шут от дистанция, но отново Марин Орлинов се справи на ниво и по този начин донесе точката за своя тим.

ЦАРСКО СЕЛО – МОНТАНА 0:0

Царско село: 1. Иванов, 4. Марков, 6. Георгиев, 44. Лопез, 17. Даскалов, 10. Галчев, 14. Васев, 21. Манев, 11. Кордейро, 93. Сисе, 9. Будинов
Ст. треньор: Любослав Пенев

Монтана: 1. Орлинов, 2. Христов, 3. Михиов, 10. Айтов, 33. Цонков, 20. Илиев, 21. Балджийски, 8.  Тасев, 23. Георгиев, 16. Цветков, 11. Минков
Ст. треньор: Никола Спасов