Никола Спасов: Абсолютно нищо не се получи, не очаквах така да изиграем мача

Старши треньорът на Монтана Никола Спасов сподели след загубата с 0:4 от Левски, че не очаквал неговия тим да изиграе по този начин двубоя и абсолютно нищо не се е получило както трябва.DSPORT.BG

“Абсолютно нищо не се получи. Много слаба игра. Аз не съм очаквал, че по този начин може да изиграем мача. Липсваше всякакво самочувствие в момчетата. Не мога да си обясня каква беше причината. Много лесно допуснати голове. Всичко беше нормално до момента, в който не получихме втори гол след наша груба грешка в защитата. Имах някаква надежда при 1:0 за Левски. Не стояхме добре на терена.

Хората в защита и в полузащита не се представиха много добре, в атака по принцип си имаме проблеми. След като получихме втори гол в края на първото полувреме, а след това и в началото на второто. Мисля, че беше лесен гол без Левски да направи каквото и да било. След това падна и четвърти и мачът се доиграваше. В крайна сметка не можахме да използваме духа и инерцията от първите три кръга”, сподели Спасов след мача.

“Най-вече ми се иска да дойде нападател в отбора, но още няма светлина в тунела. Но се надявам, има две седмици, дано дойде нападател. Ще ни бъде по-лесно”, каза още той