ТВ Неделя
ФУТБОЛ
13:30 ч. Утрехт – Фейенорд (SportKlub (Slovenia), Setanta Africa, SportDigital.tv, Al Jazeera Sport +6, SportKlub (Croatia))
15:30 ч. Челси – Манчестър Сити (Нова ТВ)
15:30 ч. Хееренвеен – НЕК Ниймеген (Eredivisie Live 2)
17:00 ч. Винер Нойщат – Рийд (Sky Sport 1 (Germany), Sky Sport Austria)
17:00 ч. Ред Бул Залцбург – Рапид Виена (Sky Sport 1 (Germany))
17:30 ч. Аякс – АЗ Алкмаар (Setanta Africa, SportDigital.tv, Al Jazeera Sport +6)
18:00 ч. Кьолн – Арсенал (Setanta Ireland, SportKlub (Slovenia), Al Jazeera Sport +4, Al Jazeera Sport +5, SuperSport Maximo, ~ Al Jazeera Sport HD1, SportKlub (Croatia))
19:00 ч. Лилестрьом – Хьонефос (TV2 Sport 3 (Nor))
19:00 ч. Согндал – Розенборг (TV2 Sport 1 (Nor))
19:00 ч. Стабек – Санднес Улф (TV2 Sport 4 (Nor))
19:00 ч. Тромсьо – Стрьомгодсет (TV2 Sport 2 (Nor))
19:00 ч. Викинг – Фредрикстад (TV2 Sport 5 (Nor))
21:00 ч. Байерн Мюнхен – Борусия Дортмунд (Евроспорт 2, Gol TV (America))
21:00 ч. Архентинос Хуниорс – Расинг Клуб де Авелянеда (Sportmanía)
21:30 ч. Серкъл Брюж – Андерлехт (SportKlub (Slovenia), SportKlub (Poland), SportKlub (Croatia))
22:00 ч. Реймс – Олимпик Марсилия (SportKlub (Hungary), Setanta Ireland, Al Jazeera Sport +4)
Колоездене
15:30 часа: Обиколка на Бенелюкс (Евроспорт 2)
Австралийски футбол
09:30 часа: Есендън – Норт Мелбърн (Евроспорт 2)
12 АВГУСТ (НЕДЕЛЯ)
|
|
Часови пояс | Програма |
10:00-10:30 | Линия Лондон, студио |
10:30-12:00
|
Хокей на трева /мъже, запис от 11 август/ |
12:30-13:00 | Олимпиада с Тереза Маринова |
13:00-13:30 | Маратон /мъже/ |
13:30-15:05 | Днес на игрите, студио /Волейбол и Баскетбол бронз/ |
15:05-15:15 | Маратон /мъже, финал/ |
15:15-15:30 | Днес на игрите, студио |
15:30-16:45 | Художествена гимнастика /ансамбли, финал/ |
16:45-17:00 | Днес на игрите/Бокс /финал/ |
17:00-17:45 | Баскетбол /финал, мъже/ |
17:45-18:00 | Днес на игрите, студио |
18:00-18:50 | Баскетбол /мъже, финал/ |
19:05-19:50 | Бокс /52, 60, 69, 81, +91 кг., финали/ |
19:50-20:00 | Днес на игрите, студио |
20:30-20:45 | Днес на игрите, студио |
20:45-22:45 | Волейбол /мъже, финал/ |
22:45-23:00 | Днес на игрите, студио |
23:00-01:30 | Церемония по закриването на летните олимпийски игри |
01:30-03:00 | Водна топка /финал/ |
03:00-03:30 | Борба /66, 69 кг., финал/ |
03:30-05:00 | Хандбал /мъже, финали/ |
12 АВГУСТ (НЕДЕЛЯ)
|
|
Час | Програма |
11:15 часа | Волейбол |
13:00 часа | Лека атлетика |
15:15 часа | Волейбол |
17:00 часа | Хандбал |
18:30 часа | Баскетбол |
23:00 часа | Церемония по закриването на Олимпйиските игри |