Стамен Белчев: Целите остават високи, искаме да станем шампиони (ВИДЕО)

Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев бе доста разочарован от равенството 1:1 с Берое, но въпреки това заяви, че целите пред тима му остават високи и всички в клуба искат да станат шампиони. Специалистът също така обясни защо Юнус Санкаре и Георги Йомов пропуснаха двубоя със заралии. Първият е с контузия, докато родният национал е получил почивка заради многото двубои, които му се насъбраха напоследък.DSPORT.BG

“Разочаровани сме от резултата. Не успяхме да реализираме създадените ситуации. Днес не бе деня на Али Соу. Нашите положения бяха по-чисти от тези на Берое, но не успяхме да ги реализираме. Днес разчитахме на осем човека, които не играха в търново. Трима пък записаха дебют. Имам какво още да се желае от отбора. Имаше добри моменти, но имахме и лоши. Санкаре е контузен, докато Георги Йомов получи почивка след многото мачове, които изигра напоследък. Целите остават високи. Искаме само и единствено да станем шампион. В последните мачове победите липсват, но искаме възможно найскоро да се върнем на пътя на победата. Едва ли някой от футболистите е мислил за предстоящия мач в четвъртък от Лига Европа”, каза Белчев.