Александър Тунчев: Трябва да съжаляваме, че не взехме трите точки (ВИДЕО)

Новият треньор на Локомотив Пловдив Александър Тунчев заяви, че “смърфовете” трябва да съжаляват, че не успяха да вземат трите точки в двубоя с ЦСКА 1948. Той сподели, че многото пропуски на футболистите му след почивката са изиграли основна роля за равенството.DSPORT.BG

Той също така коментира и предстоящото дерби с Ботев Пловдив, което трябва да се играе следващия уикенд.

“С оглед на двете полувремена трябва да съжаляваме, че взехме само точка. След почивката създадохме 2-3 много добри ситуации, едната беше 100-процентова. Не успяхме да реализираме и трябва да съжаляваме. През първото полувреме отбелязахме бърз гол и донякъде се успокоихме. След това получихме попадение и до края на първата част не успяхме да се съвземем. На почивката говорих с момчетата, че трябва да задържаме топката повече, да играем по фланговете. Доволен съм от това, което видях през второто полувреме. Може би имаше лека умора във футболистите, които бяха с националните отбори. Футболистите са били изненадани от решението на Бруно Акрапович, но всичко е нормално – няма сътресения. Предстои ни дерби с Ботев Пд. Трябва да влезем с нужната мотивация и агресия в този мач”, обясни Тунчев.