Рейнджърс победи пред 50 хиляди души

“Сините” смазаха с 5:1 Стърлинг

Шотландският гранд Рейнджърс, който бе изпратен в четвърта футболна дивизия заради финансови проблеми, може да се гордее със своите запалянковци. На стадион “Айброкс Парк” 49 118  БЛИЦзапалянковци аплодираха победата с 5:1 срещу Стърлинг. Хеттрик отбеляза Анди Литъл, останалите два гола реализираха Франсиско Сандаза и Маккълок. Гостите поведоха изненадващо от дузпа в 3-ата минута. След равенството четири отбора имат по 4 точки и делят първото място в класирането в четвърта дивизия. “Днес гишетата бяха затворени. Това е свидетелство за лоялността и ангажираността, която вие имате към Рейнджърс. Благодаря ви на всички”, каза генералният директор на клуба Чарлс Грийн на запалянковците на стадиона./БЛИЦ