Дани Моралес: Благодаря на футболистите, правят ме щастлив треньор

Старши треньорът на Ботев Враца Даниел Моралес отново благодари на футболистите си след победата над Царско село с 2:1. Бразилецът направи същото и при успеха в предишния кръг срещу Левски.DSPORT,BG

Ботев Враца изкова втора поредна победа след успех над Царско село

“Благодаря на футболистите, които се раздават и искат да се доказват пред цяла България. Имат такова отношение към мачовете, че ме правят щастлив. Труден мач. Тимът на Царско село има добър потенциал. Коригирахме някои неща на полувремето и успяхме да играем по-добре през втората част. Вкарахе втори гол, а можехме и трети. Трябва ни постоянство. Имахме предимство след първия гол. След това иницативата бе на страната на Царско село. Отстъпихме малко, не по моите указания. Добре че през почивката коригирахме някои неща и през второто полувреме изиграхме по-добър мач. Преди разбора казах, че момчетата мислят за бъдещето, но трябва да работят в настоящето. Трябва да се доказват на терена, ако искат – ето „вратата“ Ботев Враца. Тези момчета играят добър футбол. Младоците, които имаме допуснаха няколко грешки, но това е нормално. Знам, че ще бъде много трудно”, каза Моралес след двубоя срещу “царете”.