Черно море и Славия се измъчиха за 0:0

Черно море и Славия завършиха при нулево равенство в слаб мач на стадион „Тича”, където дойдоха едва 500 зрители. Най-дискусионното положение беше в 27-ата минута, когато домакините отбелязаха гол и реферът Ахмед Ахмед посочи центъра, но при решителния удар Мирослав Манолов зашлеви защитника Живко Желев при въздушния двубой и единият асистент съдия вдигна флага за нарушение. През второто полувреме Славия бе по-близо до гола, но ударите на Здравко Лазаров и Жуниньо не намериха целта,NOVSPORT.COM

25. С.Александров
6. Бергонси Контузия или получаване на медицинска помощ Смяна за състезател излизащ от игра
6. Златков
3. Желев (к) Контузия или получаване на медицинска помощ Смяна за състезател излизащ от игра

Събития

90+4′ Край на мача КРАЙ НА МАЧА!
90+3′ Удар Сашо Александров също пробва като за последно, но топката мина близо до лявата греда
90+3′ Удар Симеонов стреля от 30 метра, вратарят изби
90′ Жълт картон Жълт картон за Георги Петков
89′ Разпокъсаната игра продължава. Не повече от 20 минути е било чисто игровото време
88′ Bнимание Шут и на Жуниньо, топката минава на педя от лявата греда
86′ Смяна за състезател влизащ в игра Калоянов влиза
86′ Смяна за състезател излизащ от игра Лазаров излиза
84′ Удар Диагонален шут на Здравко Лазаров минава покрай страничната греда
82′ Накъсана игра, нерви и никакъв футбол на “Тича”
81′ Жълт картон Жълт картон за Дечев
80′ Жълт картон Жълт картон за Чавдар Янков
80′ Поредна добра изява на Георги Петков при атака на Черно море
79′ Жълт картон Детелин Димитров получава жълт картон
73′ Жълт картон Жълт картон за Радослав Димитров
70′ Слабо второ полувреме. Двата отбора се мъчат да променят статуквото
68′ Bнимание Внимание: Здравко Лазаров излезе на стрелкова позиция, но Китанов се намеси с вещина и отрази шута на Електричката
65′ Смяна за състезател излизащ от игра Владислав Златинов излиза
65′ Смяна за състезател влизащ в игра Смяна в състава на Славия. Петър Димитров влиза
65′ Центриране Манолов засече центриране на Божилов, но стреля с глава над вратата
59′ Смяна за състезател влизащ в игра Паломино влиза
59′ Смяна за състезател излизащ от игра Дончо Атанасов излиза
59′ Смяна за състезател влизащ в игра Симеонов влиза
59′ Смяна за състезател излизащ от игра Две смени в състава на Черно море. Камазола излиза
56′ Bнимание Гошо Петков излиза неразчетено. Георги Илиев открадна топката и центрира, но се оказа, че тя е напуснала очертанията на терена
54′ Смяна за състезател влизащ в игра Гаал влиза в игра
54′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна и в състава на Славия. Желев напуска принудително
53′ Смяна за състезател влизащ в игра Божилов влиза в игра
53′ Смяна за състезател излизащ от игра Бергонси излиза
53′ Контузия или получаване на медицинска помощ Бергонси се нуждае от медицинска помощ и ще бъде заменен принудително
47′ Греда Греда за Черно море! Детелин Димитров засече центриране от фаул на Георги Илиев, вратарят Георги Петков със сетни усилия отби в гредата
46′ Начало на мача Начало на второто полувреме!
45+3′ Край на мача Край на първото полувреме!
45+1′ Георги Илиев намери Дончо Атанасов, негов пас рикошира и гостите овладяха топката
45′ Удар Тежък шут на Георги Илиев, но право в ръцете на Гошо Петков
45′ 2 минути добавено време
38′ Удар Китанов избива в корнер шут на Златинов
37′ Реферът отсъжда фаул в нападение на Миро Манолов срещу Златков. След ситуацията нападателят излезе сам срещу вратаря, но Ахмед Ахмед спря играта, което породи бурни освирквания
35′ Междувременно удари на Чавдар Янков и Жуниньо не намериха целта. Резултатът се запазва 0:0
34′ Центриране Прострелно центриране на Дончо Атанасов, с топката се разминават няколко негови съотборници. В крайна сметка топката напуска очертанията
33′ Първоначално голът бе зачетен, но след разговор между главния рефер Ахмед и неговия асистент попадението на Черно море бе отменено
27′ Контузия или получаване на медицинска помощ Живко Желев получи сериозен удар при удар от страна на Миро Манолов, който завърши с гол за Черно море. Ситуацията обаче се уточнява. Най-вероятно попадението няма да бъде признато
25′ Бавният футбол взима превес в тези минути, а заради горещото време реферът даде възможност на двата отбора да пият вода
24′ Чавдар Янков бърка при паса при атака на Славия
19′ Удар Първи удар на Славия. От сериозна дистанция Янко Сандански шутира, но Китанов изби в ъглов удар
18′ Центриране Бергонси засича центриране от корнер с глава, но праща топката в аут
10′ Bнимание Внимание: Миро Манолов засича центриране на Дончо Атанасов от вратарското поле, но не улучва вратата
10′ Гошо Петков излиза предвидливо и чисти пред крака на Георги Илиев при скоростна атака на Черно море
10′ Центриране Центриране в пеналта на Черно море, Камазола чисти
9′ Нищо интересно в първите минути
4′ Удар Петков лови шут на Георги Илиев от свободен удар
1′ Начало на мача Начало на мача!
0′ Ниска посещаемост на “Тича”
0′ Преди мача ще се проведе едноминутно мълчание в памет на Кано Коцев и Крум Янев