Том с първи гол, но “Добруджа” отново загуби

“Добруджа” загуби гостуването си на “Септември” (София) с 2:1 в мач от седмия кръг на Втора лига. На почивката домакините водеха с 2:0. Македонецът Марио Илиевски откри резултата в 21 мин., а в 42 мин. Александър Тодоров покачи на 2:0. Във втората минута на второто полувреме бразилецът Том от дузпа отбеляза първия си гол с жълто-зеления екип и върна интригата в мача. Въпреки множеството кадрови проблеми и натрупаната умора от сгъстения цикъл от мачове в началото на сезона, гостите опитаха с много воля и себераздаване да се противопоставят на по-подготвения съперник, но отново усилията им стигнаха само за почетна загуба. Това е четвърто поредно поражение с 1 гол разлика за “Добруджа”. Отборът остава с 4 точки под чертата. В следващия кръг в събота в Добрич ще гостува лидерът “Спартак” (Варна)