ЦСКА победи Спортист Своге в мач с три незачетени гола

ЦСКА победи втородивизионният Спортист Своге с 3:1 в приятелска среща, която се игра на базата на “червените” в Панчарево. DSPORT.BG

Полузащитникът на “армейците” Греъм Кери е в Шотландия и пропусна двубоя.

Около 100 души бяха на базата на ЦСКА в неделния ден, за да изгледат на живо двубоя.

Първата атака в двубоя бе за Спортист Ариф Ферадов центрира отляво в наказателното поле, а Димитър Евтимов улови топката. В 7-ата минута Ферадов отново центрира отляво, а след това топката влезе във вратата на ЦСКА, но съдията маркира фал на Красимир Панчев срещу Евтимов.

Три минути след това Стефано Кунчев отрази изстрел на Тибо Вион от фал. В 13-ата минута гостите от Своге изградиха хубава атака отляво, като Ариф изведе в наказателното поле Николов, той шутира по земя в обратния ъгъл, но топката мина на сантиметри покрай гредата.

В 17-ата минута ЦСКА откри резултата с гол на Асен Дончев. Браян Морено започна хубава атака за ЦСКА.хТопката бе върната леко назад към Дончев и той с удар по земя от дъгата излъга Стефано Кунчев с помощта на рикошет.

Две минути след това Калоян Кръстев подаде в наказаталното поле към Баи, който прати топката в мрежата на Кунчев, но попадението не бе зачетено заради засада на Кръстев.

В 27-ата минута още един гол на “червените” не бе зачетен поради засада. Вион стреля от дистанция, Кунчев отби топката в крака на Морено, който се разписа при добавката, но колумбиецът е бил в нередовна позиция. В 30-ата минута Инок извърши нарушение за жълт картон срещу Кръстев, а Вион стреля над гредата в аут от последвалия свободен удар.

В 38-ата минута Спортист можеше да изравни, но Ариф Ферадов от вратарското поле стреля над вратата.

В края на първата част гостите от Своге изравниха резултата, Георги Николов пусна пас към Ариф, който влезе в наказателното поле Евтимов скъси дистанцията, но при изстрела на Ферадов се получи рикошет и топката влетя в мрежата на ЦСКА.

В началото на втората част Федерико Варела стреля от дъгата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

В 57-ата минута Иво Харизанов извърши нарушение срещу Бисмарк Чарлс, от което последва дузпа за ЦСКА. Зад топката застана Карло Мухар, който по земя прати топката във вратата на Ивайло Василев.

В 65-ата минута Гарсез стреля от границата на наказателното поле, но уцели гредата. Малко след това Густаво Бусато се появи в игра на мястото на Димитър Евтимов.

В 73-ата минута ЦСКА вкара трети гол. Карло Мухар от центъра подаде към Бисмарк, ганаецът овладя между двама защитници освободи се от тях , а след това залъга и вратаря и на празна врата вкара за 3:1.

ЦСКА – Спортист Своге 3:1

1:0 Асен Дончев 17′, 1:1 Ариф Ферадов 45′, 2:1 Карло Мухар (д) 57′, 3:1 Бисмарк Чарлс 73′

ЦСКА: 25. Димитър Евтимов, 16. Асен Дончев, 4. Мено Кох, 29. Томас Лам, 15. Тибо Вион, 21. Амос Юга, 24. Карло Мухар, 28. Браян Морено, 5. Федерико Варела, 7. Йоан Баи, 14. Калоян Кръстев (1. Густаво Бусато, 17. Бисмарк Чарлс, Маурисио Гарсез, 3. Жеферсон, 6. Християн Петров, 26. Юлиан Илиев, 11. Калоян Пехливанов)

Резерви: 1. Густаво Бусато, 26. Юлиан Илиев, 19. Ясен Спиров, 18. Любомир Цветанов, 22. Мартин Сотиров, 6. Християн Петров, 20. Костадин Анев, 11. Калоян Пехливанов, 3. Жеферсон, 17. Бисмарк Чарлс

Спортист: 1. Стефано Кунчев, 3. Борислав Стойчев, 18. Яо Инок, 17. Галин Ташев, 19. Богомил Богомилов, 21. Ивайло Михайлов, 6. Стефан Стефанов, 22. Аюп Тазоти, 15. Георги Николов, 16. Ариф Ферадов, 8. Илия Русинов (33. Ивайло Василев, 4. Иво Харизанов, 88. Владимир Сиромахов, 13. Кирил Янакиев, 21. Ивайло Михайлов, 19. Богомил Богомилов, 10.Калоян Тодоров, 15. Георги Николов, 11. Аголо Коми)

Резерви: 33. Ивайло Василев, 4. Иво Харизанов, 5. Сами Пилер, 88. Владимир Сиромахов, 10. Калоян Тодоров, 13. Кирил Янакиев, 11. Аголо Коми, 80. Красимир Панчев, 20. Владислав Хайдарски

Dsport е и във Viber! Присъединете се и бъдете преди всички

startphoto.bg ЦСКА победи Спортист Своге в мач с три незачетени гола ЦСКА победи Спортист Своге в мач с три незачетени гола ЦСКА победи Спортист Своге в мач с три незачетени гола ЦСКА победи Спортист Своге в мач с три незачетени гола ЦСКА победи Спортист Своге в мач с три незачетени гола ЦСКА победи Спортист Своге в мач с три незачетени гола