Валентич: Всичко свърши при втория гол на Лудогорец

Старши треньорът на Ботев Пловдив Азрудин Валентич призна превъзходството на Лудогорец при успеха на „орлите“ над „жълто-черните“ с 3:0 в мач от 25-ия кръг на efbet Лига.DSPORT.BG

„Не беше толкова зле, защото загубихме от много по-добър отбор. Те направиха добри възможности за нападателите. След всяка една атака започваше да изглежда по-тежко за нас. Те бяха супер агресивни в защита, спечелиха много единоборства, а на нас играта не ни вървеше. През първата част имахме две добри възможности. Всичко свърши при втория им гол, когато не успяхме да се защитим. През второто полувреме променихме някои неща в схемата и започнахме да пресираме повече. След една ситуация за нас мачът свърши с третия гол. Опитахме да вкараме малко свежест, но не се получи. Позитивното са нашите фенове. Обещаваме да се борим докрай за Европа. 18-годишният … се включи много добре. Вече мислим за следващия мач“, коментира срещата босненският специалист.

Лудогорец смаза разколебан Ботев Пловдив

Шимунджа: Не е новост Лудогорец да е много добър отбор, ще е обидно, ако мислим за титлата