Берое отнесе “шестица” от Славия

Отборът на Славия разгроми Берое с 6:1 в мач от четвъртия кръг на родната “А” група. Двубоят се проведе на стадион “Славия” в столичния квартал “Овча Купел”, а домакините успяха да отбележат цели шест гола и грабнаха трите точки. Началото на двубоя не бе особено вълнуващо, но постепенно темпото на игра се вдигна и на почивката резултатът бе 2:0 в полза на “белите”. През второто полувреме паднаха още цели пет попадения, четири от които бяха за Славия, а едно от тях – за Берое,NOVSPORT.COM

Ивко Ганчев

90+2′ Край на мача Край на мача. Славия спечели срещу Берое с 6:1!
90′ Удар Радослав Димитров връща към Янко Сандански стреля, но слабо и вратарят изби с крак.
88′ Bнимание Сандански стреля от около 40 метра, вратарят успя да избие, след това Петър Димитров не успя да нанесе точен удар
87′ Bнимание Лазаров центрира от корнер, топката попадна в Жуниор, който намери Живко Желев, а той стреля, но кълбото премина на милиметри от лявата греда.
86′ Смяна за състезател влизащ в игра Акийоши влиза.
86′ Смяна за състезател излизащ от игра Попара е заменен от Акийоши.
83′ Гол ГОООЛ! Лазаров намери Жуниор, който надбяга на скорост Лоузейро, пусна към Петър Димитров, който от движение с левия крак забоде кълбото в долния ляв ъгъл.
82′ Смяна за състезател влизащ в игра Де Салеш влиза.
82′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна за Берое. Андонов излиза.
81′ Гол ГОООЛ! Жуниор бе намерен от дълбочина от Лазаров, като бе оставен непокрит и с хубаво изпълнение прати кълбото в мрежата на Скорчев.
79′ Контузия или получаване на медицинска помощ Георги Петков получава медицинска помощ. В крайна сметка всичко с вратаря на Славия е наред и играта е подновена.
78′ Смяна за състезател влизащ в игра Гаал се появява на терена.
78′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна за Славия. Генев напуска.
75′ Гол ГОООЛ! Славия организира контраатака. Жуниор подаде към Здравко Лазаров, който влезе в наказателното поле и стреля, а топката срещна тялото на Еуженио и това подлъга вратаря Скорчев, след което се оплете в мрежата на гостите.
73′ Хълк е фаулиран. Берое получава правото да изпълни пряк свободен удар.
69′ Удар Хълк получи пас от дълбочина, навлезе в наказателното поле и стреля, Петков изби със сетни усилия.
67′ Смяна за състезател влизащ в игра Петър Димитров влиза.
67′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна за Славия. Златинов излиза.
65′ Смяна за състезател влизащ в игра Дишлиев е влязъл в игра.
65′ Смяна за състезател излизащ от игра Още една смяна е била извършена в състава на Берое на почивката. Иванов е напуснал.
65′ Много активно играе отборът на Берое, след като отбеляза единствения си гол до момент в мача.
64′ Bнимание Еуженьо намери Георги Андонов и Елио Мартинс, които бяха сами срещу Петков, Андонов стреля, но покрай дясната греда.
58′ Удар Страхотна контраатака на Славия. Жуниор бе намерен от Чавдар Янков, премина между трима и стреля, но кълбото премина покрай целта.
55′ Гол ГОООЛ! Берое намалява на 1:3! Пробив по крилото на Давид Каядо, който центрира в наказателното поле, а Еуженьо с много хубав удар прати кълбото в мрежата на Петков.
53′ Удар Еуженьо центрира кълбото в наказателното поле, а удар с глава нанесе Георги Андонов, но кълбото не попадна в очертанията на вратата.
51′ Жълт картон Нарушение на Живко Желев срещу Каядо. Желев получава жълт картон.
49′ Гол от дузпа ГОООЛ! 3:0 за Славия. Здравко Лазаров изпълни 11-метровия наказателен удар, като прати кълбото в долния ляв ъгъл на вратата на Берое и направи резултата 3:0.
48′ Жълт картон Овона е официално предупреден с жълт картон.
48′ Bнимание Радослав Димитров намери Здравко Лазаров, който бе съборен от Овона в наказателното поле на Берое и съдията отсъжда нова дузпа в полза на Славия.
46′ Смяна за състезател влизащ в игра Хълк е влязъл в игра.
46′ Смяна за състезател излизащ от игра Има извършена смяна на почивката в състава на Берое. Ливраменто е напуснал.
46′ Начало на втората част.
45+2′ Край на първото полувреме. След 45 минути игра Славия води на Берое с 2:0.
45′ Две минути добавено време на първата част.
41′ Удар Ливраменто проби отдясно, центрира в наказателното поле, където Елио Мартинс стреля, а кълбото бе избито в ъглов удар.
40′ Удар Каядо стреля към Георги Петков, който много добре боксира топката.
37′ Гол ГООЛ! Зафиров, Иванов и Овона си подаваха в триъгълник в половината на Берое, но Павле Попара изскочи от дълбочина и отне топката от краката на Иво Иванов и изскочи сам срещу вратаря, като отбеляза с прецизно изпълнение за 2:0.
35′ Гол от дузпа ГОООЛ! Зад топката застана Жуниор и стреля в долния ляв ъгъл и въпреки че Скорчев уцели ъгъла, кълбото се оплете в мрежата на Славия. „Белите” повеждат с 1:0.
34′ Bнимание Чавдар Янков от дълбочина изведе Здравко Лазаров, който навлезе в наказателното поле и бе фаулиран от Овона, а съдията посочи бялата точка. Славия получава правото да изпълни дузпа.
30′ Bнимание Славия изпълнява корнер. Вратарят Скорчев скочи, за да избие топката, но успя и кълбото попадна на главата на Виктор Генев, който го вкара в мрежата на гостите, но голът бе отменен заради нарушение срещу вратаря.
29′ Удар Нарушение срещу Лоузейро в центъра на терена. След изпълнението на фаула, Лоузейро намери Андонов, който стреля към Петков, но вратарят на Славия спаси.
25′ Удар Златинов получава от Жуниор и стреля от около 20 метра, но кълбото преминава далеч над напречната греда.
24′ Бърза контраатака на Славия, Златинов центрира в наказателното поле, където играч на Берое изби в корнер. След неговото изпълнение вратарят Скорчев избива кълбото.
23′ Bнимание Здравко Лазаров изпълни прекия свободен удар, като насочи топката в долния ляв ъгъл, а вратарят Скорчев изби в корнер.
21′ Жълт картон Георги Андонов получава жълт картон.
21′ Чавдар Янков изведе Павле Попара, който бе фаулиран на границата на наказателното поле от Георги Андонов.
19′ Bнимание Мартинс проби отляво, центрира в наказателното поле, където Ливраменто бе непокрит и със странична ножица стреля в горния десен ъгъл, но Петков с отличен рефлекс изби в корнер.
17′ Bнимание Ливраменто подаде към Каядо, който излезе сам срещу Петков и опита да го преодолее, но вратарят на Славия спаси.
17′ Bнимание В 17-ата минута идва и най-интересният момент от началото на мача до този момент. Чавдар Янков намери Жуниор, той напредна, фалцира топката с десния крак и стреля към Скорчев, но топката премина покрай гредата.
16′ Удар Ливраменто стреля със странична ножица от чертата на пеналта, но кълбото премина над напречната греда.
15′ Изключителни скучни първи 15 минути. Има един единствен удар към една от двете врати, той бе нанесен от Чавдар Янков в 9-ата минута, но Скорчев улови.
14′ Лоузейро центрира в наказателното поле, където Ливраменто се намираше на добра позиция, но се засуети и „белите” защитници избиха топката
9′ Удар Първи точен удар към една от двете врати. Чавдар Янков стреля от дъгата на наказателното поле, а кълбото отиде към долния ляв ъгъл на вратата на Берое, като Скорчев улови без проблем.
8′ Нарушение срещу Каядо в половината на Берое, свободен удар за гостите.
7′ До момента играта е накъсана от множество нарушения, все още няма опасности пред двамата вратари.
6′ Удар Лоузейро стреля към вратата на Славия, Желев изби с глава.
4′ Генев центрира кълбото към Здравко Лазаров, топката обаче е избита от играч на Берое в тъч.
3′ Жуниор открадна топката от Каядо, след което е фаулиран от Мартинс в половината на Берое.
2′ Берое тръгва в атака от ляво, Ливраменто се опитва да атакува, но е фаулиран от Желев.
1′ Нарушение в полза на Берое в половината гостите. Фаулът бе срещу Еуженио.
1′ Начало на мача Начало на мача.