Треньорът на Пирин за виковете оставка: Феновете могат да викат каквото си искат

БГНЕС

Треньорът на Пирин Благоевград Красимир Петров говори след загубата на неговия тим от Локомотив София с 0:1 като домакин. Мачът е част от 11-ия кръг в efbet Лига.DSPORT.BG

„Причините са, че от началото на мача започнахме добре и имахме остри атаки, добре маркирахме опонентите и бяхме близо до вратата, но получихме гол от статично положение. При последния пас и последния удар неточността ни оказа лоша шега.

През второто полувреме бяхме еднотипни центрирахме топката, вместо да комбинираме. Не смятам, че Пирин бе плах, отборът игра добре, но липсваха головете.

Ние знаехме, че ще играят с трима защитници. Имахме игрови план за това. През първото полувреме създадохме доста ситуации, които не успяхме да реализираме.

Няма кака да отговора на виковете феновете. Какво да им кажа? Могат да викат каквото си пожелаят, има ръководство и то взема решенията“, коментира Петров.