Генчев: Притеснявах се да не си помислим, че сме постигнали нещо голямо с победата над Левски

startphoto.bg

Старши треньорът на Локомотив София Станислав Генчев остана доволен от представянето на своя тим при успеха с 1:0 като гост над Пирин.DSPORT.BG

Локо Сф с първа победа извън София в елита от 2015 година насам

„Изключително важен успех на негостоприемен терен. Първото полувреме бе интересно с положения пред двете врати, ние се възползвахме. През второто полувреме се фокусирахме върху защитата, това бе ключово, не допуснахме гол. Добра игра в защита на целия отбор.

Лично за мен най-голямото притеснение бе да не си постигнали нещо голямо като сме победили Левски, хубава победа,но във всички мачове дават 3 точки. Трябва да побеждаваме във всички мачове, ако искаме да израстваме“, каза Генчев.