Левски ще се изправи срещу шампиона на Кувейт Ал Кувейт във втората си контрола по време на подготвителния си лагер в Дубай, ОАЕ. БЛИЦ първи съобщи за уредената проверка, с която се заменя пропадналия мач с руския Краснодар.

Срещата Левски – Ал Кувейт е насрочена за 17 януари (вторник) от 15:00 часа българско време и ще се играе на базата на „сините“ в Дубай – „JA Sport & Shooting Center“.БЛИЦ

Ал Кувейт е лидер във временното класиране на първенството на Кувейт с 4 точки преднина пред втория в класирането Ал Араби.

Съперникът на Левски е шампион на страната 17 пъти, победител в турнира за Купата на Емирството 15 пъти и петкратен носител на Суперкупата на страната. Ал Кувейт също така е трикратен победител в турнира за Купата на азиатската футболна конфедерация.