Добруджа“ взе трета поредна победа

Трета поредна победа постигнаха футболистите на „Добруджа“. В мач от 21 кръг на Втора лига жълто-зелените спечелиха гостуването си на „Струмска слава“ в Радомир с 2:0.

В последната игрова ситуация за първото полувреме Ахмед Адемов центрира от фаул и Денис Динев с глава откри резултата. „Добруджа“ имаше възможност да реши всичко в средата на второто полувреме, но ударът на Ивайло Лазаров от дузпа премина над вратата. Малко преди края на редовното време завърналият се в отбора Андриан Димитров отбеляза за 2:0 и така „Добруджа“ взе ценна победа срещу пряк конкурент в битката за оставане.

След като от първите четири пролетни кръга „Добруджа“ взе 10 точки, отборът вече има 26 и се изкачи до 11-ото място в класирането.