Почетната обиколка на футболистите на ЦСКА след последния мач на ”Армията” (ВИДЕО)

Футболистите на ЦСКА направиха тъжна почетна обиколка след загубата от Лудогорец с 0:1. Това бе последният мач на стадион “Българска армия”.

Играчите на Нестор Ел Маестро поздравиха многохилядната публика, която бе изпълнила “Армията” до краен предел.

Феновете не бяха допуснати да слязат на терена и не успяха да си вземат нещо за спомен от стадиона.

С Бутонките напред: Довиждане на „Армията“, уви…

Напрежение на ‘’Армията’’: Легендарен български вратар бе ударен по главата след гола на Лудогорец

Футболистите на Лудогорец ”взривиха” съблекалнята за гости на ”Армията” (ВИДЕО)

Лудогорец удари ЦСКА в 108-ата минута, грозни сцени в края на последния мач на ”Армията”

Ел Маестро: Направихме огромно положително развитие през последните месеци (ВИДЕО)
Делев за празненствата си след гола: Не съжалявам за тази моя емоция

Христо Янев: Чувствам се благословен да съм част от историята на ‘’Българска армия’’

Георги Дерменджиев: Точно това искахме и го постигнахме, този един гол ни носи три точки

Християн Петров: Най-голямата публика в България отново бе на световно ниво (ВИДЕО)

Мартин Петров: Атмосферата беше феноменална, но слаб мач

Георги Велинов: Не стана мач, но празникът остава

Хореографията на ЦСКА за ‘‘Армията‘‘ с акцент: От поколение на поколение (ВИДЕО)