Добруджа с втора поредна победа в контролите

Добруджа победи Несебър с 3:1 в четвъртата си контрола от предсезонната подготовка. Мачът се игра на терена в Обзор.
Добричкият тим имаше няколко възможности за гол още през първата част, но първо удар на Ангел Ангелов бе отразен от вратаря на Несебър, а след това Адриан Димитров стреля край вратата.
Изненадващо в 30-ата минута отборът на Несебър поведе в резултата.
Втората част също започна с преимущество на добрички тим, като в 47-мата минута Адриан Димитров се разписа, но голът му беше отменен поради засада.
В 53-ата минута новото попълнение Румен Руменов изравни с удар от 20 метра. Само 4 минути по-късно, Джорджо Никълъс изведе Добруджа напред, след като беше изведен сам срещу вратаря на противника.
Десет минути по-късно Джорджо Никълъс се разписа за втори път за 3:1, което се оказа и крайният резултат.
Това бе втора поредна победа за „жълто-зелените“ от четирите изиграни контроли.

снимка: ФК Добруджа 1919