Победната серия на Левски приключи, Локо (Сф) се изпречи на пътя на “сините”

Локомотив (София) успя да сложи край на серията на Левски от шест поредни победи в “А” група, след като измъкна точка от “сините” в мача между двата тима от 7-ия кръг на шампионата. “Сините” водеха с 1:0 почти до самия край на срещата, но в продължението на двубоя столичните “железничарите” успяха да изравнят и по този начин двубоят завърши наравно – 1:1. NOVSPORT.COM

Иначе Левски имаше аванс от един гол на почивката на двубоя, след като Базил Де Карвальо успя да отбележи седмия си гол в първенството от началото на сезона. В края на първата част обаче “сините” останаха с човек по-малко, след като Владимир Гаджев бе изгонен за удар без топка. През второто полувреме Локомотив бе по-добрият тим на терена, но успя да се добере до изравнително попадение чак в добавеното време на срещата. Така мачът завърши наравно 1:1.

Илиан Илиев

90+3′ Край на мача Край на мача. Локомотив (София) и Левски завършиха наравно 1:1.
90+1′ Гол Локомотив изравнява! Топката бе центрирана в наказателното поле на Левски, вратарят Галев, който се беше включил при центрирането, успя да отправи изстрел с глава, топката бе избита, но след това попадна в Антонио Павлов, който отбеляза за 1:1.
90+1′ Корнер за Локомотив. Даниел Пеев ще центрира.
90′ Три минути добавено време.
90′ Удар Удар на Даниел Димов към вратата на Локомотив, вратарят лови.
88′ Жълт картон Станислав Ангелов е фаулиран от Върбанов, който получава жълт картон.
88′ Bнимание Топката беше центрирана в наказателното поле на „сините”, Георги Христов с глава насочи кълбото, а то срещна ръката на Ели, но съдията не отсъди нищо.
86′ Центриране на Рамос от корнер, а Ели се размина на сантиметри с топката във вратарското поле.
84′ Удар Рамос стреля от дъгата на наказателното поле, топката преминава над вратата.
83′ Удар Борносузов отправи много силен шут, но Пламен Илиев спаси. Натискът на Локомотив се засилва.
81′ Жълт картон Базил Де Карвальо тръгна по левия фланг, фаулира Велков, след което разкара и топката и бе предупреден с жълт картон.
78′ Смяна за състезател влизащ в игра На мястото на Райков в игра се появява Илиян Йорданов.
78′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна за Левски. Симеон Райков излиза.
76′ Смяна за състезател влизащ в игра В игра влиза Борносузов.
76′ Смяна за състезател излизащ от игра Последна смяна за Локомотив. Излиза Велев.
75′ Прохазка тръгна в атака, добре финтира Велев и намери Базил Де Карвальо, който върна към Райков, но Митко Илиев успя да избие кълбото от краката му.
74′ Смяна за състезател влизащ в игра Антонио Павлов влиза.
74′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна в отбора на Локомотив. Добрев излиза.
73′ Жълт картон Жълт картон за Прохазка за нарушение срещу Кристиян Добрев близо до тъчлинията.
73′ Даниел Пеев подава към Димитър Илиев, който се опита да намери Георги Христов, но Пламен Илиев бе пласиран добре и улови.
71′ Удар Топката е центрирана в наказателното поле, Велков стреля с глава, а премина над напречната греда.
69′ Играта е подновена.
69′ Играта е спряна, за да могат футболистите да пият вода.
67′ Телкийски центрира отдясно, топката среща тялото на Нуно Пинто и излиза в корнер. След неговото изпълнение не се стига до нищо по-опасно.
64′ Смяна за състезател влизащ в игра В игра се появява Димитър Илиев.
64′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна за Локомотив. Излиза Светослав Петров.
60′ Смяна за състезател влизащ в игра Прохазка влиза в игра за “сините”.
60′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна в отбора на Левски. Христо Йовов напуска терена.
59′ Удар След изпълнението на корнера, Георги Христов се извиси над всички и стреля с глава, но в аут.
59′ Удар Васил Велев стреля, а от крака на Даниел Димов топката излиза в корнер.
58′ Удар Даниел Пеев комбинира на двойно подаване с Георги Христов, а след това стреля, но Пламен Илиев улови.
57′ Bнимание Георги Христов влезе в единоборство със Станисслав Ангелов в наказателното поле на Левски, играчът на Локомотив падна на тревата, искайки дузпа, но съдийски сигнал за 11-метров наказателен удар не последва.
57′ Удар Базил Де Карвальо отне топка, а след това отправи и удар към вратата, но кълбото излиза в аут.
55′ Bнимание Даниел Пеев върна към Васил Велев, който от около 30 метра стреля много силно, а кълбото срещна дясната сглобка на вратата на Левски.
53′ Bнимание Кристовао Рамос навлиза в наказателното поле, стреля, а топката срещна левия страничен стълб и крака на Галев, след което излезе в корнер.
49′ Базил Де Карвальо бе намерен от Станислав Ангелов и изскочи сам срещу вратаря, но Галев улови.
48′ Нуно Пинто влиза в половината на Локомотив и е атакуван и фаулиран от Петров.
47′ Добрев центрира в наказателното поле, Мулдер изчиства.
46′ Смяна за състезател влизащ в игра Димов влиза в игра.
46′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна в състава на Левски. Марсиньо излиза.
46′ Начало на втората част!
45′ Край на първото полувреме. След 45 минути игра Левски води на Локомотив (София) с 1:0. “Сините” обаче са с десет души на терена, след като в края на първата част бе изгонен Владимир Гаджев.
44′ Жълт картон Велков получава жълт картон.
44′ Жълт картон Кристиян Добрев е официално предупреден с жълт картон.
44′ Червен картон Владимир Гаджев овладя кълбото и тръгна в атака, а Кристиян Добрев го събори на земята с шпагат, но не последва сигнал за нарушение. След това Гаджев ритна без топка Добрев, а реферът показа директен червен картон на футболиста на “сините”.
43′ Удар Даниел Пеев прехвърля стената, но кълбото преминава над напречната греда.
43′ Георги Христов е фаулиран на границата на наказателното поле, фронтално срещу вратата на Пламен Илиев. Даниел Пеев и Димитър Телкийски са зад топката.
40′ Даниел Пеев получи пас отляво, напредна в наказателното поле и центрира, а топката срещна тялото и ръката на Симеон Райков, но не реферът прецени, че няма дузпа.
39′ Греда Марсиньо пое кълбото от Гаджев и намери Рамос, който навлезе в наказателното поле, стреля от движение и топката срещна напречната греда.
37′ Удар Станислав Ангелов нанесе удар от около 30 метра, а кълбото премина много близко до лявата греда на Галев.
36′ Удар Светослав Петров стреля към Пламен Илиев, който спаси.
32′ Гол Нуно Пинто тръгна отляво, центрира топката на противоположния фланг, където Симеон Райков овладя и влезе в наказателното поле, след което намери точно Базил Де Карвальо във вратарското поле, а той от два метра направи резултата 1:0.
30′ Половин час игра от началото на мача. Левски отново се активизира и е по-добрият тим в последните минути.
28′ Владимир Гаджев добре намери вдясно Базил Де Карвальо, но Александър Бранеков със страхотна игра отне топката от нападателя.
27′ Владимир Гаджев центрира в наказателнотоп поле, топката бе избита от играчите на Локомотив, попадна в Георги Христов, който бе фаулиран от Симеон Райков.
25′ Жълт картон При атака на Нуно Пинто отляво Димитър Телкийски игра изключително грубо и го фаулира, а това доведе и до бутания и дърпания между футболистите на терена. Жълт картон за Телкийски.
24′ Жълт картон Жълт картон за Светослав Петров за грубо нарушение срещу Станислав Ангелов. Играта е спряна, за да се окаже медицинска помощ на капитана на Левски.
22′ Удар Рамос центрира в наказателното поле, а Бранеков се извиси над всички, но кълбото отиде застрашително към собствената му врата и единствено добрата намеса на вратаря Галев предотврати автогола.
20′ Удар Марсиньо намери Базил Де Карвальо, който финтира двама играчи пред себе си и стреля с пета, но Галев улови.
15′ Изтече първият четвърт час игра от началото на мача. Резултатът продължава да е 0:0.
13′ Греда Пламен Илиев сбърка, подарявайки топката на Локомотив. Димитър Телкийски се озова сам срещу вратаря на Левски, а топката срещна дясната греда на вратата на “сините”.
12′ Удар Даниел Пеев излезе на ударна позиция, отправи изстрел от десетина метра, но кълбото не попадна в мрежата на “сините”.
10′ Играта е подновена.
9′ Левски е по-активният тим в последните няколко минтути. Нуно Пинто центрира към Марсиньо, вратарят Галев лови. Играта е временно спряна, защото се оказва медицинска помощ на Марсиньо.
6′ Жълт картон Симеон Райков бе фаулиран от Васил Велев в центъра на терена. Футболистът на Локомотив (София) получава жълт картон.
5′ Равностойна игра в първите пет минути от двубоя. Кристовао Рамос центрира кълбото, което срещна лицето на Кристиан Добрев и излезе в тъч.
2′ На стадион “Славия” има около 6000 зрители.
1′ Начало на мача Начало на мача! Левски ще играе първи с топката, Базил Де Карвальо и Марсиньо изпълниха началния удар. Трибуните на стадион “Славия” не са били толкова пълни от отдавна.