Фалстарт за Гонзо с Локо (Пд)

Новият старши треньор на Локомотив (Пд) Георги Иванов-Гонзо записа загуба в неофициалния си дебют. Гонзо, който днес беше представен като наследник на Емил Велев на поста, седна на скамейката на „черно-белите” от Пловдив в контролата срещу бургаския Черноморец, загубена с 0:2. Головете за „акулите” вкараха Гаел и Венци Христов през първото полувреме. След мача Гонзо сподели, че не е доволен от показаното от своите възпитаници, но срещата е била полезна за него,NOVSPORT.COM
Резултатът на стадион „Пловдив”, където се проведе срещата, бе открит още в 3-ата минута, когато Гаел отбеляза с шут от дъгата на наказателното поле. 2:0 направи Венци Христов в 35-ата минута след грешка в защитата на домакините и самостоятелна акция.

През второто полувреме след шут на Милчо Ангелов и отбиване на Стефано Кунчев топката срещна гредата.

Локо (Пд): Господинов, В. Георгиев, Д. Георгиев (к), Абушев, Стефанов, Атанасов, Дюлгеров, Кавдански, Ковачев, Диего, Курдов (Кунчев, Илиев, Петков, Димитриу, Маламов, Стамов, Мирчев, Запрянов, Юсеин, Спасов)
Черноморец : Георгиев, Филипов, Димов, Николов (к), Пехливанов, Стоянов, Балтанов, Паланков, Уатара, Христов, Гаел (Дашев, Младенов, Йорданов, Цонков, Дренов, Орачев, Мендеш, Димитров)