ЦСКА победи минимално Ботев (Вр) с два удара в очертанията на вратата

ЦСКА победи минимално Ботев (Враца) с много неубедителна игра в контролна среща на стадион “Българска армия”. Победният гол за 1:0 вкара Нджонго Присо в 88-ата минута,NOVSPORT.COM

За целия мач “армейците” отправиха едва два точни удара в очертанията на вратата, като първият от тях дойде пет минути преди края.

13. Маринов
6. Родригес Контузия или получаване на медицинска помощ Смяна за състезател излизащ от игра
15. Николов
19. Христов Контузия или получаване на медицинска помощ Контузия или получаване на медицинска помощ
14. Галинов Смяна за състезател влизащ в игра
16. К. Иванов Смяна за състезател влизащ в игра
18. Ивайлов Смяна за състезател влизащ в игра
Антони Здравков

90+1′ Край на мача Край на мача! ЦСКА – Ботев (Вр) 1:0! Много неубедителна победа за “армейците”, но все пак победа.
88′ Гол ГОООЛ ЗА ЦСКА!!! Тасио изведе Присо отляво, камерунецът напредна в наказателното без да бъде притесняван и по земя диагонално вкара за 1:0!!
86′ Засада Тасио е в засада след подаване на Сержиньо.
85′ Центриране Сержиньо технично пое дълъг пас и се освободи отляво, центрира прострелно, но нямаше кой да засече.
83′ Контузия или получаване на медицинска помощ Николай Христов цяла минута остана да лежи на терена, тъй като има аркада на дясната вежда.
81′ Bнимание Сержиньо остана сам отляво, опита да върне към Нюанджи, но защитник пресече паса.
78′ Смяна за състезател влизащ в игра Сменя го Галинов.
78′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна и за гостите – Амендола напуска терена.
77′ Смяна за състезател влизащ в игра Тасио ще доиграе мача.
77′ Смяна за състезател излизащ от игра Бенжелюн е сменен.
76′ Засада Бърза контра на Ботев (Вр), но Ивайлов е в засада.
75′ Удар Апостол Попов скочи най-високо при центриране от фаул, но би много неточно с глава.
74′ Смяна за състезател излизащ от игра Излиза Влади Романов.
74′ Смяна за състезател влизащ в игра Кирил Иванов влиза за Ботев.
73′ Удар Присо проби отляво, върна пред наказателното за Тодор Янчев, който неточно шутира.
70′ Играта на ЦСКА се раздвижи след смените, но голови положения пак няма пред вратата на гостите.
69′ Анисе падна пред пеналта и потърси нарушение, но такова няма.
64′ Контузия или получаване на медицинска помощ Играта е спряна, за да се окаже помощ на Христов от гостите.
60′ Смяна за състезател влизащ в игра Влиза Серж Нюанджи.
60′ Смяна за състезател влизащ в игра Влиза Присо.
60′ Смяна за състезател влизащ в игра Влиза Анисе.
60′ Смяна за състезател влизащ в игра Влиза Сержиньо.
60′ Смяна за състезател влизащ в игра Влиза Саша.
60′ Смяна за състезател влизащ в игра Влиза Тодор Янчев.
60′ Смяна за състезател излизащ от игра Излиза Кириакидис.
60′ Смяна за състезател излизащ от игра Излиза Платини.
60′ Смяна за състезател излизащ от игра Излиза Скиорили.
60′ Смяна за състезател излизащ от игра Излиза Станко Йовчев.
60′ Смяна за състезател излизащ от игра Излиза Тангариня.
60′ Смяна за състезател излизащ от игра Излиза Пакурар.
60′ Шесторна смяна за ЦСКА.
54′ Стойчо Младенов вече слезе от трибуните и води мача от треньорската скамейка. До него е Георги Илиев-Майкъла.
52′ Смяна за състезател влизащ в игра Васил Попов също ще играе.
52′ Смяна за състезател влизащ в игра Крачунов също в игра.
52′ Смяна за състезател влизащ в игра Влиза Апостол Попов.
52′ Смяна за състезател влизащ в игра Емил Ботев е третия заменен.
52′ Смяна за състезател излизащ от игра Мартински също напуска.
52′ Смяна за състезател излизащ от игра Тройна смяна за ЦСКА. Излиза Родригес.
51′ Засада Платини опита да изведе Родригес, но има засада.
48′ Смяна за състезател влизащ в игра Шестимата влезли са Митов, Савич, Флориано, Николов, Христов и Ивайлов.
48′ Смяна за състезател излизащ от игра Заменените в Ботев са Михаил Иванов, Куанг, Маринов, капитанът Илиев, Якимов и Атанасов.
48′ 6 смени за Ботев на полувремето.
47′ Центриране Романов спечели корнер за Ботев (Вр), но след него бе отсъден фаул в атака.
46′ Начало на мача Начало на второто полувреме!
45′ Край на мача Край на първата част без минута продължение! Без голове на почивката между ЦСКА и Ботев (Вр) в скучен до момента мач на “Българска армия”.
43′ Удар Отчайващо отиграване на Станко Йовчев, който стреля по диагонала, но бе по-близо до това да нацели Мишел Платини, отколкото да вкара гол.
42′ Смяна за състезател влизащ в игра Заменя го Маркети.
41′ Смяна за състезател излизащ от игра Контузеният Родргиес излиза.
40′ Контузия или получаване на медицинска помощ Защитникът на врачани Жайро Родригес получи травма в лявото бедро и показа, че иска смяна.
40′ Удар Дълъг пас напред от вратаря на Ботев, бърза контра, Атанасов стреля право в ръцете на Макенджиев.
39′ Центриране Скиорили центрира наизуст, а Иванов необезпокояван лови.
36′ Bнимание Ето нещо интересно – Атанасов бе изведен сам срещу Макенджиев, но си поведе дълго и стражът го изпревари.
36′ Много бавно темпо в мача и нищо интересно в последните няколко минути.
31′ Центриране Емил Ботев центрира, двама бранители се разминаха, кълбото стигна до Скиорили, но той се забави и топката му бе избита в корнер.
29′ Удар Кириакидис стреля безкрайно неточно от далечно разстояние и прати много над целта.
27′ Юношата на ЦСКА Влади Романов фаулира Родригес. между двамата прехвърчаха искри, но съдията успокои страстите.
25′ Центриране Емил Ботев центрира отляво, вратарят Михаил Иванов изпревари Платини и изби. Ново центриране, но Платини прави нарушение.
23′ Бившият играч на ЦСКА Александър Якимов завъртя главата на Тенгариня със серия от финтове в наказателното, но накрая сбърка паса току пред вратата.
22′ Две легенди на ЦСКА – Паро Никодимов и Стоян Йорданов също гледат от ложата.
21′ Цялото ръководство на ЦСКА гледа заедно от трибуните – собственикът Борисов, треньорът Стойчо Младенов и двамата изпълнителни директори Венци Живков и Георги Илиев.
19′ Центриране Нищо не излезе от свободния удар и гостите чистят напред, където Романов тръгна да лъже, но загуби топката.
19′ Bнимание Скиорили центрира, Маринов игра с ръка около линията на наказателното поле, съдията даде фаул извън наказателното.
18′ Удар “Червените” отнеха пред вратата на Ботев, Платини стреля силно по земя по диагонала, но топката минава покрай гредата.
17′ Контузия или получаване на медицинска помощ Романов е фаулиран по лявото крило и излезе извън терена, за да му бъде оказана медицинска помощ.
15′ Bнимание Нова опасна атака на Ботев по десния фланг, Амендола с финт стигна аутлинията и върна към дузпата, но там Макенджиев се намеси и защитник чисти в корнер.
14′ ЦСКА засега не успява да създаде чисто положение, Ботев има само едно за първите 14 минути.
11′ Центриране Хубава атака на Ботев по фланга, Якимов центрира опасно, но Платини чисти.
9′ Контузия или получаване на медицинска помощ Скиорили получи удар от капитана на Ботев Илия Илиев, но е добре и ще продължи мача.
7′ Новият шеф в ЦСКА Георги Илиев-Майкъла също вече пристигна на пистата, за да гледа мача.
6′ Центриране Скиорили центрира лошо от свободен удар и нацели единствения човек от Ботев, който застана да прави стена.
5′ ЦСКА повече владее топката, а гостите от Враца дебнат своя шанс на контра. Явно така ще се развива мача и занапред.
4′ Bнимание Първа голова възможност! Владислав Романов напредна пред дъгата и стреля хубаво по земя, вратарят Макенджиев плонжира и лови на голлинията!
3′ Собственикът Димитър Борисов гледа мача от официалната ложа заедно със старши треньора Стойчо Младенов.
2′ Помощник-треньорът на ЦСКА Анатоли Нанков води мача от скамейката на “червените”.
1′ Начало на мача Начало на мача!
0′ Джереми Родригес пропусна за Станко Йовчев, но Михаил Иванов умело излезе и лови.