Класически Левски разби Пирин Разлог

Левски, снимка: Петко Налбантов/БГНЕС

Левски победи с 3:0 Пирин Разлог в първия мач от втория кръг на турнира за Купата на България. “Сините” взеха солиден аванс преди гостуването в югозапандия град, а Илиан Илиев даде шанс за изява на част от резервите си,SPORTNI.BG

Левски поведе след 29 минути игра, като точен за домакините беше Кристовао Рамос. Той засече по отличен начин центриране на Башлиев и неговият топовен удар не остави шанс на Атанас Аршинков за 1:0 преди почивката.

След нея “сините” вкараха още два гола. Жоао Силва беше точен в 57-та минута с второто си попадение за Левски, а резервата Христо Йовов оформи крайното 3:0 след удар с глава само 11 преди края.

Левски излезе с много промени в състава си, като единствено Ромен Ели, Владимир Гаджев, Марсиньо и Кристовао Рамос запазиха мястото си в титулярния състав. В течение на мача на терена се появиха още Христо Йовов, Нуно Пинто и Илиян Йорданов.

Младокът Радослав Цонев пък получи шанс да започне като титуляр, но именно той бе един от заменените футболисти в течение на мача.